Бутік

Програма «Бутік»
 
Двохкористувацька версія програми - «Бутік» - призначена для автоматизації малого магазину, бутіка, відділу з одним робочим місцем продавця (касира) і другим ПК в кабінеті або на складі. Функції програми «Бутік» ідентичні функціям мережевої версії програми "Магазин". Використання даної версії дозволяє власнику дистанційно контролювати магазин з офісу або будинку, використовуючи свій ноутбук або комп'ютер як другий ПК. 
Однокористувацька  версія «Бутік» - призначена для автоматизації маленького магазину, бутіка, відділу з одним ПК, на якому виконуються всі дії і операції програми. Функції програми «Бутік» ідентичні функціям мережевої версії програми "Магазин". 
Програма може використовуватися в якості фронт-офісу при автоматизації мережі магазинів (в якості бек-офісу може використовуватися велика програма обліку, наприклад, 1С: Підприємство).
Для знайомства з програмою "Бутік" можна замовити презентацію. Про те, як це зробити, Ви можете дізнатися, зателефонувавши до нас.
Сьогодні програму «Магазин» використовують в найрізноманітніших форматах магазинів, які торгують дуже широким спектром товарів - як продуктами харчування, так і промисловими товарами. У кожному разі використання програми власник і персонал отримують зручний інструмент щоденної діяльності.
 
По питаннях автоматизації торгівлі, виробництва тощо, телефонуйте 050-338-69-91