Кафе

Програма "Кафе"
 
Програмний продукт «Кафе» - повнофункціональний, зручний і доступний інструмент ведення оперативного обліку і контролю в закладах громадського харчування: кафе, барах, бістро, піцеріях, фаст фудах, їдальнях і ресторанах, а також клубах і розважальних закладах.
Продукт «Кафе» рекомендується перш за все власникам малих і середніх закладів, для яких не потрібні великі і досить дорогі програми автоматизації. Однак «Кафе» може бути використано і в ресторанах, перш за все - як зручний і простий фронт-офіс.
Програма дозволяє власнику або керівнику закладу:

  • Вести автоматизований облік приходу і продажів товарів, продукції і матеріалів;
  • Калькулювати склад продукції, здійснювати списання матеріалів і сировини в момент оприбуткування продукції або її продажу (спосіб списання визначається для кожного виду продукції);
  • Організувати зручну роботу персоналу з неоплаченими замовленнями відвідувачів і проведеними чеками, друкувати пречек і чеки розрахунку відвідувачів;
  • Управляти виробництвом продукції (страв), друкувати спеціальні замовлення на принтері кухні як в момент замовлення, так і при зміні замовлення (дозаказ);
  • Мати систему максимального захисту від несанкціонованих дій персоналу, захист від крадіжок і спробів продажу «лівого» товару;
  • Використовувати персоніфіковану дисконтну систему для збільшення лояльності покупців;
  • Проводити розрахунки з постачальниками і контролювати операційні витрати закладу;
  • За допомогою звітів контролювати залишки товарів, руху товарів, всі розрахунки, доходи і витрати кафе, бістро, бари чи ресторани.
Програма "Кафе" може бути в 3 варіантах: мережева версія, двохкористувацька і розрахована на одного користувача версія.
Мережева версія "Кафе" найбільш зручна для автоматизації закладу і передбачає загальний доступ декількох робочих місць до однієї загальної бази даних, яка розміщується на сервері - окремому ПК або на ПК, що використовується і як автоматизоване робоче місце персоналу кафе. У поставці мережевої версії "Кафе" є ліцензійні ключі на 5 ПК. Крім того, використання даної версії програми дозволяє власнику дистанційно контролювати заклад з офісу або будинку.
Двохкористувацька версія програми - «Кафе» - призначена для автоматизації малого кафе, піцерії, бістро, бари з одним робочим місцем бармена (касира) і другим ПК в кабінеті або на складі. Використання даної версії дозволяє власнику дистанційно контролювати заклад з офісу або будинку, використовуючи свій ноутбук або комп'ютер як другий ПК. Функції програми ідентичні мережевій версії.
Версія для одного призначена для автоматизації маленького кафе чи бару з одним ПК. Функції програми ідентичні мережевій версії. 
Система розмежування прав користувачів і декількох ступенів захисту даних в замовленнях програми «Кафе» дозволяють налаштувати можливості кожного користувача з доступу до певних даних програми та певних дій. Приміром, бармен або офіціант в програмі може робити одну операцію - формування замовлення і чека при продажу товарів і продукції - і ніяких інших дій він зробити не може. Видалення позицій замовлення або повернення товару після проведення може бути заборонено рядовому персоналу і здійснюватися адміністратором або іншим уповноваженим співробітником. Правильна установка програми дозволить вирішити питання захисту даних і від перевіряючих інстанцій.
Програма може використовуватися і як повністю самостійний продукт, і як фронт-офіс при автоматизації мережі закладів громадського харчування (в якості бек-офісу може використовуватися велика програма обліку, наприклад, 1С: Рарус Ресторан, R-Keeper або В-52).
Власники і персонал кафе та інших підприємств громадського харчування, вже сьогодні використовують програмні продукти, мають надійний і зручний інструмент автоматизації своєї діяльності.
 
По питаннях автоматизації торгівлі, виробництва тощо, телефонуйте 050-338-69-91