Екселліо FP-280, Exellio FP-280

Виробник: Датекс
Модель: Екселліо FP-280
Наявність: На складі

  • 9 500.00 грн.
  • Без ПДВ: 9 500.00 грн.
Фіскальний принтер Екселліо FP-280 - це сучасний і надійний реєстратор, призначений для використання в сфері послуг і роздрібної торгівлі. Створений для роботи на підприємствах середнього навантаження (невеликі магазини, кафе, ресторани - оскільки швидкість друку 80 мм / сек) фіскальний принтер Екселліо FP-280 відповідає всім світовим і європейським нормам і внесений до державного реєстру РРО реєстраторів розрахункових операцій України. За своїми характеристиками він схожий на фіскальний принтер FPU-550ES, але якщо FPU-550ES побудований на базі термопринтера Sanei (Японія), то в новому Екселліо FP-280 використовується принтер добре відомої компанії CITIZEN.

Екселліо FP-280 обладнаний не тільки провідним інтерфейсом Ethernet, але і бездротовими модулями передачі даних GSM / GPRS (опція), що спрощує передачу звітної інформації. Також, для з'єднання принтера з персональним комп'ютером використовується порт передачі даних RS-232. У цій моделі підтримується функція формування КСЕФ контрольної стрічки в електронному вигляді (їх можна роздрукувати при необхідності).

У фіскальному реєстраторі Екселліо FP-280 використовується касова стрічка з шириною друку 57 мм. Принтер відрізняється якістю друку в 203 dpi, що дозволяє друкувати не тільки все найбільш затребувані типи штрих кодів, а й логотипи торгових підприємств. Завдяки системі "Easy Load", заміна касової стрічки тепер займає зовсім небагато часу, що допомагає уникнути зайвих втрат часу на пункті обслуговування покупців. При цьому, в РРО Екселліо FP-280 відсутня функція автообрізки, але і ціна на цей фіскальний принтер нижча.

Фіскальний принтер Екселліо FP-280 є відмінним вибором для автоматизації процесів обліку даних та обслуговування клієнтів на вашому підприємстві.

p.s. Вартість реєстратора вказана БЕЗ дисплея покупця.


Друк

Швидкість друку, мм/с 80

Функціональні характеристики

К-сть програмованих товарів 20000
Максимальний діамерт рулона, мм 60
Ширина стрічки, мм 58

Дисплей

Тип дисплея зовнішній
Підсвітка дисплея Так

Умови експлуатації

Температура +5°C … +40°C

Інтерфейс

Ethernet Так
RS232 Так
USB Так
Увага: HTML не підтримується!

Екселліо FP-280