Програмне забезпечення

Компанія "ТехПро" поряд з постачанням торгового обладнання здійснює автоматизацію магазинів, кафе, ресторанів, аптек, автомийок тощо.

Ми пропонуємо ліцезійні програмні продукти Українських розробників. В них враховані всі реалії нашого законодавства, специфіка торгівлі акцизними товарами, використання РРО, подача специфічних звітів. Разом з хорошим функціоналом, зручністю в користуванні, легкістю освоєння як персоналом так і власниками бізнесу, програмне забезпечення, яке ми пропонуємо має демократичну ціну. Для прикладу, вартість автоматизації невеличкого магазину (бутика тощо) може складати:

  • програма - 2800 грн.
  • сканер - 1200 грн.
  • чековий принтер - 1900 грн.

Разом 5900 грн.

Пропонуємо Вашій увазі наступні рішення:

 

Якщо у Вас є не одна торгова точка а декілька, то для автоматизації мережі бутиків, магазинів продуктів, будматеріалів пропонуємо ще один недорогий програмний продукт. Програма має все що потрібно підприємцю, працює з більшістю торгового обладнання. Так як і у 1С у Вас є можливість ведення декількох складів, централізоване ціноутворення. У порівнянні з 1С програма набагато легша в освоєнні. Навіть недосвідченому в бухгалтерії підприємцю достатньо однієї-двох годин, щоб освоїтися.

    

По питаннях автоматизації торгівлі, виробництва тощо, телефонуйте 050-338-69-91

 

Окрім даних програмних продуктів ми пропонуємо комплекс програмного забезпечення для автоматизації готелів, ресторанів від відомого виробника фіскальної техніки, компанії "Юнісістем". Дані програмні рішення добре зарекомендували себе на ринку України.

До Вашої уваги наступні рішення:

UNISYSTEM Ресторан

Програмний комплекс UNISYSTEM Ресторан призначений для автоматизації підприємств громадського харчування. Здійснює централізований товарний і фінансовий облік, орієнтований на глобальний контроль руху товару і грошових коштів.

 


UNISYSTEM Готель

Програмний комплекс UNISYSTEM Готель призначений для автоматизації готельного бізнесу і здійснює координацію роботи адміністратора, служби бронювання, господарської служби, консьєржа і товарно-фінансового обліку.


 

UNISYSTEM Магазин

Програмний комплекс UNISYSTEM Магазин призначений для автоматизації всіх бізнес-процесів на різних підприємствах торгівлі. Здійснює складської і фінансовий облік, контролює рух товару і грошових коштів.


 

По питаннях автоматизації торгівлі, виробництва тощо, телефонуйте 050-338-69-91