MG-N707TS

Виробник: ТОВ "Гера"
Модель: MG-N707TS
Наявність: На складі

  • 13 000.00 грн.
  • Без ПДВ: 13 000.00 грн.
MG-N707TS - фіскальний реєстратор з можливістю формування контрольної стрічки в електронній формі (КСЕФ) і Ethernet-портом для підключення до інтернету. Швидкість друку 56 мм / с. Висока надійність. Інтерфейси: RS232, USB.

Компанія Хелп-Мікро, взявши за основу добре скомпонований, безвідмовний і ергономічний польський POS-принтер Bono-E, випустила на український ринок РРО фіскальний реєстратор MG-N707TS, відмінно адаптований до місцевих умов. Дана модель відповідає всім законодавчим нормам України до подібного торговельного обладнання, сертифікована і позиціонується в списку Державного Реєстру РРО.

Фіскальний принтер MG-N707TS здатний формувати контрольну стрічку в електронній формі (КСЕФ або КЛЕФ) для подальшої передачі її до фіскальної службу через інтернет (Ethernet-порт). 

Купити фіскальний реєстратор MG-N707TS - це позбавити себе від додаткових витрат на дооснастку обладнання, адже необхідний до комплекту дисплей покупця у нього вже є. З одного боку, великий екран з підсвічуванням, розрахований на 5 рядків по 24 символу інформації, відображає для покупця досить великим шрифтом дані про придбаних товарах, їх вартості та підсумкової суми чека, а з іншого - подібна опція значно економить місце на торговій точці.

Як і вся лінійка обладнання серії MG, фіскальний принтер піддається віддаленої налаштуванні і програмування через HTTP-протокол по веб-інтерфейсу. Це зручність повною мірою можуть відчути власники мережі торгових точок, коли є необхідність внесення змін в параметри налаштування фіскального реєстратора: формування єдиного зовнішнього вигляду чека, коректування видів оплат, перевірка фіскальної пам'яті, друк звітів та інше. Всі установки регулюються віддалено і не вимагають безпосереднього контакту з ЕККР, які часто розташовані один від одного на значних відстанях.

Управління та коригування роботи MG-N707TS виробляється зі спеціальної панелі за допомогою функціональних кнопок з підсвічуванням, кожна з яких для зручності підписана.

Фіскальний принтер MG-N707TS без проблем зможе бути інтегрований в будь-яку POS-систему, тому працює практично з усіма програмами українських виробників і має достатню кількість портів для підключення комп'ютера, торгового терміналу, грошового ящика.


Функціональні характеристики

К-сть відділів 15
К-сть касирів 32
К-сть програмованих товарів 8000
К-сть символів уназві товару 50
Максимальний діамерт рулона, мм 60
Символів у строці 32
Швидкість друку 56
Ширина стрічки, мм 58

Податкові групи та додаткові збори

Податкові групи з від'ємним підсумком 6
Податкові групи з позитивним підсумком 6

Дисплей

Тип дисплея вбудований, внесений, 5 рядів по 24 символу
Підсвітка дисплея Так

Умови експлуатації

Температура +5°C … +40°C
Вологість 80%

Інтерфейс

Ethernet Так
RS232 Так
USB Так

Підключаємі зовнішні пристрої

Грошовий ящик так, RJ-12 (6B)

Фізичні характеристики

Габарити (ШхДхВ),мм 146 x 215 x 190 мм
Увага: HTML не підтримується!

MG-N707TS