Міні-Т400МЕ

Виробник: Юнісістем
Модель: Міні-Т400МЕ
Наявність: На складі

  • 8 070.00 грн.
  • Без ПДВ: 8 070.00 грн.
МІНІ-Т400МЕ (MINI-T400) – портативний касовий апарат з вбудованим GSM / GPRS-модемом і з розширеними функціональними можливостями.

Формує контрольну стрічку в електронній формі (КСЕФ). Нема потреби зберігати контрольну касову стрічку.

Касовий апарат MINI-T400МЕ має чіткий графічний екран, надійний механізм друку (SEIKO, Японія), клавіатуру з підвищеною зносостійкістю та акумуляторну батарею, що забезпечує тривалу роботу без підключення до електромережі.

Система команд касового апарату MINI-T 400МЕ максимально наближена до тієї, яка реалізована в MINI-500.02ME.

Для MINI-T 400МЕ розроблена прикладна програма, яка дозволяє через ПК виконувати настройки і програмування касового апарату (додавати базу товарів, змінювати базові налаштування та ін)

Головна особливість касового апарату МІНІ-Т400МЕ - вбудований GSM / GPRS-модем, що відкриває перед користувачами нові можливості:

  • дистанційно керувати і контролювати роботу касового апарата;
  • приймати безготівкову оплату товарів і послуг пластиковими картами Visa і MasterCard (потрібне підключення зчитувача магнітних карт);
  • приймати миттєві платежі (поповнення рахунків мобільних операторів, оплата послуг провайдерів інтернет, кабельного телебачення та інше).

 Підключивши касовий апарат МІНІ-Т400МЕ до системи віддаленого управління і контролю, можна стежити за станом справ на торгових точках та контролювати їх роботу. Веб-інтерфейс системи простий і зрозумілий, з ним легко і зручно працювати.

Вбудований GSM / GPRS-модем дозволяє встановити зв'язок з обліковою системою підприємства, передавати і приймати дані. У фоновому режимі, без участі касира, відбувається оновлення цін на товари та пересилання звітів.

На комп'ютер керуючого надходить інформація від касових апаратів: зміст кожного чека, підсумкові дані за зміну та інша інформація.

Система віддаленого управління і контролю одночасно може обслуговувати десятки і сотні касових апаратів. Вона надійно захищена від втрати інформації і несанкціонованого доступу.

 

Функції платіжного термінала

 

Завдяки вбудованому GSM / GPRS-модему, касовий апарат МІНІ-Т400МЕ може виконувати функції платіжного термінала.

Підключивши до касового апарату МІНІ-Т400МЕ зовнішній зчитувач магнітних карт, можна приймати безготівкову оплату товарів і послуг картами стандарту Visa і MasterCard.

Підключивши касовий апарат МІНІ-Т400МЕ до платіжної системи, можна приймати миттєві платежі та отримувати додатковий дохід - комісійні від провайдерів мобільного зв'язку, Інтернет, кабельного телебачення та інших послуг.

 

Сфери застосування касового апарату МІНІ-Т400МЕ:

 

Касовий апарат МІНІ-Т400МЕ може використовуватися в якості універсального касового апарату або спеціалізованого - для поштових відділень, автовокзалів, підприємств з оподаткуванням за двома податковими ставками.

Поштові відділення.На поштових відділеннях зв'язку касовий апарат МІНІ-Т400МЕ може виконувати широкий спектр операцій: реєструвати поштові відправлення, електронні повідомлення і телеграми; обслуговувати операції прийому грошових переказів, виплати пенсій, оформлення підписок.

Підприємства з подвійним оподаткуванням. Реалізований в МІНІ-Т400МЕ алгоритм розрахунку другого податокку дозволяє використовувати цей касовий апарат як для розрахунку місцевих (наприклад, туристичного збору), так і загальнодержавних податків (таких як збір на обов'язкове пенсійне страхування). Таким чином, касовий апарат МІНІ-Т400МЕ може використовуватися у сферах, для яких передбачено подвійне оподаткування (продаж ювелірних виробів, приймання платежів за послуги стільникового мобільного зв'язку, послуги ломбардів і т.п.).

 

Портативний касовий апарат МІНІ-Т400МЕ внесений до Державного реєстру РРО і сертифікований відповідно до вимог до радіообладнання.


Функціональні характеристики

К-сть відділів 64
К-сть касирів 8
К-сть програмованих товарів 5120
К-сть символів уназві товару 48
Максимальний діамерт рулона, мм 40
Символів у строці 32
Швидкість друку 8
Ширина стрічки, мм 58

Податкові групи та додаткові збори

Податкові групи з від'ємним підсумком 5
Податкові групи з позитивним підсумком 5

Дисплей

Тип дисплея ЖК графічний 128х64 (8 строк)
Підсвітка дисплея Так

Умови експлуатації

Температура +10°C … +35°C
Вологість 40–80%

Інтерфейс

GPRS Так
RS232 2 шт.

Підключаємі зовнішні пристрої

Сканер Так
Вага Так
Грошовий ящик Ні
Зчитувач магнітних карт Так
Увага: HTML не підтримується!

Міні-Т400МЕ