Datalogic QuickScan Lite QW2100

Виробник: Datalogic
Модель: Datalogic QW2100
Наявність: На складі

  • 2 400.00 грн.
  • Без ПДВ: 2 400.00 грн.
Серія сканерів QuickScan прекрасно збалансована за всіма параметрами серед ручних сканерів загального застосування. Лінійний сканер-іміджер QuickScan Lite QW2100 - це пристрій початкового рівня, спеціально розроблений для читання дуже широких і усічених штрихкодів, часто використовуваних в деяких країнах.


Цей пристрій ідеально підходить для використання в умовах роздрібної торгівлі, легкої промисловості, для обробки документів і рахунків, а також при наданні банківських і фінансових послуг. Цей невеликий, легкий і ергономічний сканер призначений для повсякденного використання.

Він впевнено розпізнає і зчитує більшість лінійних кодів і має широкий кут читання в поєднанні з більш широкою лінією сканування, що забезпечує зчитування довгих і широких штрихкодів, які зазвичай зустрічаються на рахунках комунальних послуг і часто використовуються виробниками електронних компонентів. Крім того, лінія сканування стала тонше і яскравіше, це дозволяє користувачам робити зчитування з широким кутом без необхідності збільшення відстані сканування. Сканер штрих-коду QW2100 оснащений спеціально розробленою для нього легкою складною підставкою, яка може використовуватися як утримувач, а її гнучка головка дозволяє регулювати кут нахилу за бажанням. Іміджер QW2100 випускається з двома варіантами інтерфейсу: USB або Keyboard Wedge / RS-232 і поставляється в різних варіантах: можна замовити лише сканер або ж набір, що включає в себе сам іміджер, комунікаційний кабель і підставку для автоматичного режиму сканування. Програмний конфігуратор Datalogic AladdinTM дозволяє легко налаштувати всі параметри Іміджер навіть недосвідченим користувачам.

Увага: HTML не підтримується!

QW2100