Програми для автоматизації ресторанів, магазинів, кафе тощо.


Програми для автоматизації ресторанів, магазинів, кафе тощо.

Компанія "ТехПро" поряд з постачанням торгового обладнання здійснює автоматизацію магазинів, кафе, ресторанів, аптек, автомийок тощо.

Ми пропонуємо ліцезійні програмні продукти Українських розробників. В них враховані всі реалії нашого законодавства, специфіка торгівлі акцизними товарами, підтримка як класичних РРО так і програмних ПРРО, подача специфічних звітів. Разом з хорошим функціоналом, зручністю в користуванні, легкістю освоєння як персоналом так і власниками бізнесу, програмне забезпечення, яке ми пропонуємо має демократичну ціну. 

Пропонуємо Вашій увазі наступні рішення:

 

Якщо у Вас є не одна торгова точка а декілька, то для автоматизації мережі бутиків, магазинів продуктів, будматеріалів пропонуємо ще один недорогий програмний продукт. Програма має все що потрібно підприємцю, працює з більшістю торгового обладнання. Так як і у 1С у Вас є можливість ведення декількох складів, централізоване ціноутворення. У порівнянні з 1С програма набагато легша в освоєнні. Навіть недосвідченому в бухгалтерії підприємцю достатньо однієї-двох годин, щоб освоїтися. Для ознайомлення можна скачати демо версію програми.

    

По питаннях автоматизації торгівлі, виробництва тощо, телефонуйте 050-338-69-91

 

Окрім даних програмних продуктів ми пропонуємо комплекс програмного забезпечення для автоматизації готелів, ресторанів від відомого виробника фіскальної техніки, компанії "Юнісістем". Дані програмні рішення добре зарекомендували себе на ринку України.

До Вашої уваги наступні рішення:

UNISYSTEM Ресторан

Програмний комплекс UNISYSTEM Ресторан призначений для автоматизації підприємств громадського харчування. Здійснює централізований товарний і фінансовий облік, орієнтований на глобальний контроль руху товару і грошових коштів.

 


UNISYSTEM Готель

Програмний комплекс UNISYSTEM Готель призначений для автоматизації готельного бізнесу і здійснює координацію роботи адміністратора, служби бронювання, господарської служби, консьєржа і товарно-фінансового обліку.


 

UNISYSTEM Магазин

Програмний комплекс UNISYSTEM Магазин призначений для автоматизації всіх бізнес-процесів на різних підприємствах торгівлі. Здійснює складської і фінансовий облік, контролює рух товару і грошових коштів.


 

По питаннях автоматизації торгівлі, виробництва тощо, телефонуйте 050-338-69-91